Home Počítače, notebooky Software Grafický, CAD a foto SW CorelDRAW Graphics Suite 2023

CorelDRAW Graphics Suite 2023

Hlavní město Praha
16. 11. 2023 - 06:33 (upraveno)
13 000 Kč
Prodávající

Popis

Trvala licence
Profesionální software pro grafický design pro Windows
Kreativita se snoubí s produktivitou
Sada CorelDRAW® Graphics Suite je plně vybavená profesionální sada nástrojů pro návrhy, která umožňuje vytvářet dechberoucí projekty vektorových ilustrací, sazby, úprav fotografií a typografických projektů s naprostou efektivitou. Cenově příznivé předplatné poskytuje neuvěřitelnou trvalou hodnotu s okamžitým a zaručeným přístupem k exkluzivním novým funkcím a obsahu, špičkovým výkonem a podporou nejnovějších technologií. Kreslit v perspektivě – Kreslení objektů nebo ilustrovaných scén v perspektivě, rychleji a snadněji než kdy předtím. Vyberte si z 1, 2 nebo 3-bodové perspektivy, nakreslete nebo přidejte existující skupinu objektů do sdílené perspektivní roviny a volně přesouvejte a upravujte objekty bez ztráty perspektivy.
Flexibilní návrhový prostor – Přejděte od nápadu k výstupu v rekordním čase s novými pracovními postupy, které vám dají kontrolu nad vašimi stránkami a aktivy.
Dynamická správa aktiv – Zajistěte, abyste vždy pracovali s nejaktuálnějšími aktivy díky novému působivému pracovnímu postupu správy aktiv. Vytvořte jediný zdroj pravdy pro návrhové prostředky sdílením symbolů napříč projekty a týmy a synchronizací aktualizací, když provedete změny vy nebo ostatní.
Typografie šetřící čas – Zkraťte kroky k vytvoření revoluční typografie s přímým přístupem k více než tisícovce rodin Google Fonts ve správci písem Corel. Bez námahy procházejte, prohledávejte a zobrazujte náhled knihovny Google Fonts, která obsahuje řadu nových variabilních písem, aniž byste museli instalovat písma, která chcete používat.
Progresivní úpravy obrázků – Udělejte si práci s tím, co máte rádi, s výkonnými novými funkcemi pro úpravu fotografií, které byly navrženy tak, aby vylepšovaly obrázky v méně krocích.

Základní údaje

Oblast inzerce
Hlavní město Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
4822946041548521032
13 000 Kč
Prodávající

CorelDRAW Graphics Suite 2023

Zavřít Zavřít
Prodávající
Viorel Sandu
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!