Home Počítače, notebooky Software Grafický, CAD a foto SW CorelDRAW Graphics Suite 2024 pro Windows

CorelDRAW Graphics Suite 2024 pro Windows

Celá ČR
6. 5. 2024 - 09:30 (upraveno)
15 004 Kč
Prodávající

Popis

Trvalá licence
Corel Draw 2024 je komplexní software pro grafický design, který vám pomůže vytvářet úžasné ilustrace, loga, rozvržení a další. Díky intuitivnímu rozhraní a široké škále kreativních nástrojů je tento software ideální pro začátečníky i zkušené designéry. Ať už pracujete na tiskových projektech, webových návrzích nebo digitálním umění, Corel Draw 2024 vám poskytuje flexibilitu a přesnost, kterou potřebujete, abyste své nápady uvedli do života.
Hlavní rysy:
1. Vylepšené ilustrační nástroje: Corel Draw 2024 nabízí nové a vylepšené ilustrační nástroje pro vytváření vektorové grafiky s bezkonkurenční přesností. Máte úplnou kontrolu nad každým aspektem vaší kresby, od kreslení křivek a čar až po úpravy uzlů a tvarů.
2. Funkce šetřící čas: Zjednodušte si proces navrhování pomocí funkcí Corel Draw 2024, které šetří čas. Vylepšený ukotvitelný panel objektů umožňuje efektivnější správu návrhových prostředků a nový pracovní postup Pixel Perfect zajišťuje, že vaše návrhy budou dokonalé v pixelech na všech zařízeních. a předsevzetí.
3. Pokročilá typografie: Typografie hraje klíčovou roli v designu a Corel Draw 2024 nabízí pokročilé typografické funkce, které vám pomohou vytvářet úžasné textové efekty. Nyní můžete snadno formátovat text pomocí písem OpenType, aplikovat styly textu a najít ideální písmo pro váš projekt pomocí interaktivního náhledu písem.
4. Bezproblémová spolupráce: Corel Draw 2024 zjednodušuje spolupráci tím, že umožňuje snadné sdílení návrhů. Nový pracovní postup spolupráce vám umožňuje pozvat členy týmu, aby si prohlíželi, komentovali a navrhovali vaše koncepty, díky čemuž je spolupráce na projektech snazší než kdy předtím.
5. Vylepšená kompatibilita: Corel Draw 2024 zajišťuje bezproblémovou kompatibilitu s nejnovějšími formáty souborů včetně AI, PSD, PDF, SVG a dalších. Můžete snadno importovat a exportovat soubory, což usnadňuje spolupráci s klienty a práci napříč platformami.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
8541233541548521064
15 004 Kč
Prodávající

CorelDRAW Graphics Suite 2024 pro Windows

Zavřít Zavřít
Prodávající
Viorel Sandu
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!