Home Počítače, notebooky Software Audio, video software

Adobe Photoshop Elements 2024

Celá ČR
9. 7. 2024 - 16:24 (upraveno)
1 490 Kč
Prodávající

Popis

Trvalá licence
Uvolnění kreativity prostřednictvím inovací
Vítejte ve vzrušujícím světě Adobe Photoshop Elements 2024! Tento přelomový software nastavuje nová měřítka v oblasti digitálních úprav obrázků a otevírá nekonečné možnosti pro umělce, fotografy a hobby nadšence. V této verzi jsme se zaměřili nejen na vylepšení funkcí, ale také na obohacení vaší tvůrčí cesty o intuitivní nástroje a fascinující efekty.

Oblíbené funkce v detailu
Umělecké zarovnání a stylizace
Adobe Photoshop Elements 2024 umožňuje zarovnávat obrázky vodorovně, svisle nebo podél tvarů a cest. To však není vše - fotografie můžete deformovat a stylizovat pomocí barevných přechodů, textur a vzorů. Tyto funkce dodají vašim snímkům jedinečný umělecký nádech, který každého zaujme.

Úpravy obrázků v novém rozměru
Vneste do statických snímků pohyb přidáním animovaných překryvů a vytvořením fascinujících 3D pohybů fotoaparátu.

Kreativní svoboda bez omezení
Změňte příběh svých fotografií umístěním fotografovaného objektu před nové kulisy. Díky našim moderním pozadím se vaše fotografie objeví v novém světle. Vytvářejte úžasné koláže ze svých snímků a videí a snadno přidávejte text, který dokonale vyjádří vaše sdělení.

Umělá inteligence a automatizace pro efektivitu
Vyzkoušejte sílu umělé inteligence při úpravách snímků. Vyberte si jednu z integrovaných předvoleb nebo nahrajte vlastní fotografii a jediným kliknutím optimalizujte barevný tón, sytost a jas. Funkce automatického výběru umožňuje rychle optimalizovat nebo nahradit konkrétní oblasti snímku. Objevujte nová pozadí, vytvářejte inspirativní grafické citáty a získejte přístup k tisícům vysoce kvalitních stock fotografií, které podnítí vaši kreativitu.


Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
79379661241548521063
1 490 Kč
Prodávající

Adobe Photoshop Elements 2024

Zavřít Zavřít
Prodávající
Viorel Sandu
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!