Home Počítače, notebooky Software Audio, video software Nero 8 Ultra Edition pro 2 PC

Nero 8 Ultra Edition pro 2 PC

Celá ČR
6. 5. 2024 - 09:58 (upraveno)
775 Kč
Prodávající

Popis

Trvalá licence
Nero 8 Ultra Edition od společnosti Nero je výkonná softwarová sada pro Windows, která vám umožní maximálně využít vypalovačku disků DVD, HD, DVD nebo Blu-ray. Tento software umožňuje vypalovat filmy na DVD a audio CD, upravovat domácí filmy, převádět fotografie na prezentaci DVD a dokonce zálohovat pevný disk. Jedná se o skvělou volbu pro uživatele Windows, kteří by chtěli ze své vypalovačky vytěžit maximum.

Nero
nabízí kompletní sadu nástrojů pro práci se zvukovými soubory a jejich vypalování. Budete moci kopírovat CD a vytvářet mixy MP3 nebo AAC, převádět LP a kazety bez praskání a praskání, vytvářet vlastní seznamy skladeb a mixovat hudbu jako DJ. Software podporuje 7.1kanálové nahrávání, úpravy a mixování zvuku. Budete moci převést zvuk do téměř jakéhokoli formátu, včetně Audible, abyste jej mohli vypálit na CD nebo načíst do MP3 přehrávače.

Fotografie a video
Software obsahuje nástroje pro snímání a úpravu videa z digitálních videokamer nebo analogových snímacích zařízení. Budete moci pracovat s videem DV a HDV a vypalovat jej na VCD, SVCD nebo DVD. Nero můžete dokonce použít ke streamování médií do zařízení domácího kina UPnP a exportu videa pro iPod nebo PSP.

Televize a domácí kino
Nero obsahuje nástroje, které mohou pracovat s kartou televizního tuneru a přeměnit váš počítač na PVR. Na svém počítači budete také moci přehrávat DVD zakoupená v obchodě, což z něj činí vynikající softwarovou volbu pro počítač domácího kina.

Datové funkce
Software také vypálí počítačová data na disky CD, DVD, HD DVD a Blu-ray. Obsahuje průvodce zálohováním s antivirovou ochranou pro archivaci důležitých dokumentů. Zálohovací balíček je dokonce kompatibilní se složkou výsledků hledání systému Windows Vista.
- Doručení e-mailem, odkaz ke stažení a aktivační klíč
- Platba přes PayPal nebo bankovním převodem
- Dodání softwaru do 24 hodin

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
19501011041548521009
775 Kč
Prodávající

Nero 8 Ultra Edition pro 2 PC

Zavřít Zavřít
Prodávající
Viorel Sandu
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!