14.02.2021 11:47   |  Nabídka / Prodám   |  Software   |   Operační systémy
Cena: 250 Kč
Popis:

Windows Vista Business 32/64bit CZ, originální licenční štítek - tzv. certifikát pravosti (CoA) - určený k nalepení na PC a potvrzující legálnost nainstalovaného operačního systému.
Instalační
CD v češtině zdarma, možno při instalaci zvolit 32 nebo 64 bitovou variantu.
V Praze předání osobně, poštou za 50 Kč při platbě předem na účet.
V případě vašeho zájmu mohu pomoci jak radou, tak i s kompletní instalací a ověřením prav. tohoto systému na vašem počítači.
Jedná se o OEM verzi.
Záruka na úspěšnou aktivaci.
Cena 250 Kč.
Systém Windows Vista Business je první edicí systému Windows, která je navržena speciálně pro potřeby menších firem. Budete potřebovat méně času na problémy spojené s podporou technologií, takže můžete věnovat více času rozvoji svého podnikání. Systém Windows Vista Business je výbornou volbou pro existující a budoucí firmy.

Operační systém Microsoft Windows Vista Business je určený i pro firemní nasazení a umožní Vám velmi efektivně a jednoduše pracovat se svým počítačovým systémem. Windows Vista nabízí zcela nové možnosti vyhledávání a uspořádání informací a práce s multimédii. Lze bez problémů vytvořit multimediální centrum s podporou televizních karet či promítáním DVD filmů. K tomu Vám napomůže špičkové uživatelské rozhraní a mnoho nových či vylepšených programů. Operační systém garantuje vysoké zabezpečení, které ochrání Vaše informace před útoky z internetu. Dokáže automaticky zjistit nedostatečné zabezpečení a nabídne kroky, které chyby odstraní a zabraní zneužití informací v počítači. Počítač je tak chráněn proti virům, červům, spywaru a dalšímu potenciálně nechtěnému softwaru. Správa uživatelských účtů je výrazně vylepšená, nově přibyla funkce rodičovské kontroly.
Možno nainstalovat na libovolný počítač.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Martin
Telefon: 605 862 494

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
8655997
Počet zhlédnutí:
27 869x
Zhlédnutí detailu:
1 244x