Kategorie
Home Počítače, notebooky Software Kancelářský software Windows 10 Professional

Windows 10 Professional

Celá ČR
23. 3. 2017 - 07:41
389 Kč
Prodávající
www.msoffice24.cz

Popis

Microsoft Windows 10 Professional druhotná licence
pro instalaci / aktivaci na jednom PC
updaty 100% funkční
doručení licence během 24 hod. e-mailemdaňový doklad na Vaše jméno / firmu a licence e-mailem (ESD-verze ke stažení)
technická hotline
stav licence: pro novou aktivaci přípustná. Aktivování telefonem nutné.
Upozornění: Jelikož nezasíláme bez DVD, je nutné obstarat si instalační soubor dat přímo na internetových stránkách společnosti Microsoft
Systémové požadavky
Operační pamět: 1 GB pro 32-Bit nebo 2GB pro 64-Bit
Minimální volné místo na pevném disku: 20 GB
Procesor: procesor nebo SoC s min. 1 GHz
Informace pro aktivování:
Aktivace softwaru zrealizujem telefonicky. Po stažení softwaru následujte instrukce instalačního asistenta. Náležící telefonní číslo obdržíte během instalace. Telefonický hovor je pro Vás samozřejmě bezplatný a zabere leda 5 minut Vašeho času.
Důležité upozornění: Dle licenčních podmínek je možno zadat Product Key Code / produkcni klíc 1x ( jednokrát) k aktivaci na jednom PC k casove neomezeném použití na tomtíže PC.
V pípade nové instalace se stejným operacniím systémem nebo zmeny na hardwaru ( napr.: výmena pevneho disku) je mozno produkcni klic znovu pouzít. Pouití tohoto klíce na jiném PC není dle Microsoft po zmene operacního systému dovoleno; napr. na novém PC který byl zakoupen a vymenen za Vas stary PC s instalaci produkcniho klíce.
Popis výrobku Informace o výrobku „ Microsoft Office …........“ Obdržíte licenci s instrukcemi ke stáhnutí programu. Nedodáváme CD/DVD! Zakoupíte pouze licenci. - Plná verze – žádná vyšší verze nebo podobné. -daňový doklad a licence e-mailem (ESD-verze ke stažení) - platí pro všechny světové jazyky - podporované operační a serverové systémy Windows: Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2 nebo Windows Server 2012. - Stav licence: pro novou aktivaci přípustná. Aktivování telefonem nutné. MICROSOFT OFFICE 2016 HOME and STUDENT PRO 1 PC Systémové požadavky Rychlost procesoru: x86- oder x64-Bit-Prozessor s 1 Gigahertz (GHz) nebo rychlejší a SSE2 rozjšíření souboru instrukcí Operační systém: Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2 nebo Windows Server 2012. Velikost operační paměti: 3 GB místo na pevném disku Rozlišení displeje: 1280 x 800 požadované Urychlení grafického pevného disku možné jen s grafickou kartou DirectX – 10. NET-verze: 3.5, 4.0 nebo 4.5 Víceúčelové zadávání: Vhodné zařízení nutné. Všechna features a funkce jsou k dispozici také konvencionálním přístupem přes klávesnici, myší, standardní nebo jiná zařízení vhodné pro bezbariérový přístup. Nové funkce manualního zadání jsou optimalizované pro Windows 8. Další požadavky systému: Nekomerční používání Internetová funkce pouze s wifi Přehled suite: viz tabulka Veškeré značky a jejich loga jsou zaregistrované obchodnní značky a jejich zdejší použití slouží jen k popisu výrobku – veškerá majetková práva náleží príšlušnému držiteli značky.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
4695814153400713932
389 Kč
Prodávající
www.msoffice24.cz

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!