Home Počítače, notebooky Software Kancelářský software Microsoft Office 365 pro 5 PC a Mac Pro Plus 1 TB OneDrive
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Microsoft Office 365 pro 5 PC a Mac Pro Plus 1 TB OneDrive

Zahraničí
27. 8. 2023 - 21:33
990 Kč
Prodávající

Popis

Použití: Nová Licence umožňuje instalaci na 5 počítačů, tabletů a jiná zařízení-pro nekomerční použití pro studenty, domácnosti, rodiny, pro všechny, kteří ho nechtějí používat k podnikání. Elektronická licence, zasílání na e-mail. Každý účet může být použit pro 5 PC nebo Mac a tablety s 1TB Onedrive online úložnou službou. Přihlaste se do svého účtu na libovolném počítači nebo počítači Mac nebo tabletu, které používáte, a stáhněte si aplikaci do zařízení. Tento účet nemůžete použít k vytvoření pěti různých uživatelů. Tento účet nelze použít k obnovení stávajícího předplatného!

Pomocí tohoto softwaru můžete získat všechny aplikace sady Office včetně programů Word, Excel, PowerPoint, Access, OneNote, Outlook, 1 TB OneDrive-úložný prostor a mnohem více! Mějte na paměti, že Publisher a Access jsou k dispozici, pouze pro počítače se systémem Windows ne Mac.

Poznámka! Toto je Microsoft účet + heslo Office 365 Pro Plus, neexistuje žádné CD/DVD, fyzická kopie, licenční klíč ani sériový kód! Není to aktivační klíč, stáhněte si z uživatelského účtu novou instalaci až pro 5 zařízení, pokud máte jiný produkt Office, musíte jej odinstalovat před instalací sady Office 365, která se po otevření stáhne z Panela Office s dodanými údaji. Toto neplatí pro obnovení stávajícího účtu nebo produktu.Jedna licence se vztahuje na 5 zařízení (5 telefonů, 5 tabletů, 5 PC nebo Mac) na uživatele.

Microsoft Office 365 pro 5 počítačů a Mac Pro Plus se nejlépe hodí pro studenty, domácnosti a rodiny pro nekomerční použití, které chtějí využívat Office v jednom počítači se systémem Windows a Mac. 1 terabajt volného online úložiště na OneDrive - pouze pro soukromé účely - vhodné pro 32 bitové a 64 bitové systémy - přímé stahování a instalace od společnosti Microsoft Obsažené aplikace : Word, Excel , PowerPoint , OneNote , Outlook , Access , 1 TB OneDrive-úložný prostor a mnohem více!

Systémové požadavky

Procesor : x86 nebo x64, 1 gigahertz (GHz) nebo rychlejší s SSE2

Paměť : 1 GB

Microsoft Office 365 pro 5 PC a Mac Pro Plus 1 TB OneDrive

Zavřít Zavřít
Prodávající
Prolinet s.r.o.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!