Nalezeno 243 inzerátů

NST-SFP+-SM-ER-WDM-1550

22.11. 14:58 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP kompatibilní

178 587 Kč Celá ČR
Shlédnuto1 033x
Fotografie1x

NST-SFP+-SM-ER-WDM-1310

22.11. 14:57 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V

159 408 Kč Celá ČR
Shlédnuto834x
Fotografie1x

NST-SFP+-MM-SX-DF

22.11. 14:56 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 550m (50 i 62,5/125 MM), DFB TX 1550nm, SC simplex, -40 až 80C, DMI diagnostika

80 413 Kč Celá ČR
Shlédnuto960x
Fotografie1x

NST-SFP+-LH-WDM-1550

22.11. 14:54 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP 1820 a HP 2530 kompatibilní, DMI

89 682 Kč Celá ČR
Shlédnuto1 065x
Fotografie1x

NST-SFP+-SM-LH-WDM-1310

22.11. 14:54 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V,

90 890 Kč Celá ČR
Shlédnuto753x
Fotografie1x

NST-SFP-SM-ZR-DF

22.11. 14:53 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP+ transceiver 10GBASE-ZR/ZW, multirate, SM 80km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika , PB 24dB

86 261 Kč Celá ČR
Shlédnuto919x
Fotografie1x

NST-SFP-SM-ZR-WDM-1550

22.11. 14:52 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika

120 963 Kč Celá ČR
Shlédnuto1 052x
Fotografie1x

NST-SFP-SM-ZR-WDM-1490

22.11. 14:51 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX 1490nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, , LINKSYS kompatibilní

98 446 Kč Celá ČR
Shlédnuto1 107x
Fotografie1x

NST-SFP-SM-ZR-DF

22.11. 14:50 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP+ transceiver 10GBASE-ZR/ZW, multirate, SM 80km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika , PB 24dB

31 102 Kč Celá ČR
Shlédnuto822x
Fotografie1x

NST-SFP-SM-ER-WDM-1550

22.11. 14:49 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika

38 995 Kč Celá ČR
Shlédnuto1 009x
Fotografie1x

NST-SFP-SM-ER-WDM-1310

22.11. 14:48 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HPA kompatibilní, kustomizace pro řadu 1900

37 310 Kč Celá ČR
Shlédnuto882x
Fotografie1x

NST-SFP-MM-SX-DF

22.11. 14:47 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika

10 214 Kč Celá ČR
Shlédnuto922x
Fotografie1x

NST-SFP-SM-LH-DF

22.11. 14:46 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, HP kompatibilní

16 704 Kč Celá ČR
Shlédnuto1 164x
Fotografie1x

NST-SFP-SM-LH-WDM-1550

22.11. 14:45 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-ZX, SM, 80km, 1550nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V,DMI

17 493 Kč Celá ČR
Shlédnuto825x
Fotografie1x

NST-SFP-SM-LH-WDM-1310

22.11. 14:44 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V

13 854 Kč Celá ČR
Shlédnuto729x
Fotografie1x

TONERA - Baterie, kabely, myši, klávesnice

dnes 06:23 | Nabídka GOLD

Nabízíme Vám na výběr z kabelů, myší, klávesnic, baterií a mnoho dalšího. U nás na eshopu najdete mnohem víc pro Vaši kancelář i domácnost za super ceny.
www.tonera.cz

Nabízíme Vám na výběr z kabelů, myší, klávesnic, baterií a mnoho dalšího. U nás na eshopu najdete mnohem víc pro Vaši kancelář i domácnost za super ceny.

Canon Type 718, CRG718 Magenta originální toner 2,9k

dnes 06:23 | Nabídka GOLD

LBP7200CDN, I-SENSYS MF8350CDN, I-SENSYS MF8330CDN, MF8340CDN, MF8360, MF8340, LBP7660, LBP7210CDN, MF8330CDN, MF8300, MF8350CDN, MF8360CDN, MF8380CDW, MF8540CDN, MF8550CDN, MF8580CDW, LBP7660CDN, LBP7680CX, MF724CDW, MF728CDW, MF729CX

2 689 Kč Celá ČR
LBP7200CDN, I-SENSYS MF8350CDN, I-SENSYS MF8330CDN, MF8340CDN, MF8360, MF8340, LBP7660, LBP7210CDN, MF8330CDN, MF8300, MF8350CDN, MF8360CDN, MF8380CDW, MF8540CDN, MF8550CDN, MF8580CDW, LBP7660CDN, LBP7680CX, MF724CDW, MF728CDW, MF729CX