Ostatní serverové komponenty - inzerce


Atom PC bazar

dnes 17:26 | Nabídka GOLD

Atom PC bazar - levné repasované a použité počítače, LCD monitory a notebooky. Váš dodavatel repasované výpočetní techniky.
www.atompc.cz

Atom PC bazar - levné repasované a použité počítače, LCD monitory a notebooky. Váš dodavatel repasované výpočetní techniky.

TheMac.cz opravy

dnes 17:26 | Nabídka GOLD

Profesionální servis za nízké ceny, Diagnostika zdarma, Expresní opravy do 24h, Čištění zdarma s každou opravou, 100% záruka na veškeré opravy, Poradenství a konzultace, Nadstandardní péče samozřejmostí
www.themac.cz

Profesionální servis za nízké ceny, Diagnostika zdarma, Expresní opravy do 24h, Čištění zdarma s každou opravou, 100% záruka na veškeré opravy, Poradenství a konzultace, Nadstandardní péče samozřejmostí

Přijímač dat

29.08. 09:16 | Nabídka | Ostatní komponenty

K vyzvednutí ve Velkém Meziříčí nebo zašlu po celé ČR. Cena dopravy při platbě předem 134,-Kč, na dobírku 170,-Kč. Kód 208552.

350 Kč Vysočina
Shlédnuto1 521x
Fotografie2x

TRITON Polička s perforací 1U/650mm

28.08. 10:12 | Nabídka | Ostatní komponenty

TRITON Polička s perforací 1U/650mm originál balení, nerozbaleno, nepoužito, nová uvedená cena je za 1 (jeden) kus mám celkem dva kusy - při odběru dvou kusů…

500 Kč Praha
Shlédnuto10 666x
Fotografie6x

SAS / SATA kabel propojovací SFF-8087 - 50cm

22.05. 08:34 | Nabídka | Ostatní komponenty

Prodám tyto kabely špičkové značky Amphenol s označením: ATD7909043EU vč. sideband kabelu integrovaný uvnitř. Cena se pohybuje někde kolem 1200,- za kus

200 Kč Celá ČR
Shlédnuto9 218x
Fotografie4x

IBM 03N5014 - FC1120006-02A

15.05. 17:51 | Nabídka | Ostatní komponenty

prodám 2 ks karet IBM 03N5014 4Gbps Single Port PCI-X Adapter FC1120006-02A. Cena za kus

300 Kč Celá ČR
Shlédnuto8 802x
Fotografie3x

Síťová karta Inte 1Gbit 4port Supermicro aoc-sg-i4

20.03. 12:23 | Nabídka | Ostatní komponenty

30x 1Gbit 4port Supermicro aoc-sg-i4 649 Kč/ks

649 Kč Praha
Shlédnuto138x

Síťová karta Intel 1Gbit 2port Supermicro aoc-sg-i2

20.03. 12:22 | Nabídka | Ostatní komponenty

20x 1Gbit 2port Supermicro aoc-sg-i2 249 Kč/ks

249 Kč Praha
Shlédnuto133x

Cisco WS-X6380-NAM modul první generace

05.01. 21:33 | Nabídka | Ostatní komponenty

Cisco WS-X6380-NAM Network Analysis Modul/karta, první generace. Kompletní plně funkční. Za určitých podmínek by měl jít SW upgrade až na verzi 3. Cena dohodou -…

Neuvedeno Praha 4
Shlédnuto41 255x
Fotografie5x

NST-SFP-MM-SR-DF

28.11. 00:57 | Nabídka | Ostatní komponenty

NST-SFP-MM-SR-DF Nort Systems Transceiver 1,25Gbps SFP 1000 BASE -SR, MM, 850m (OM3-300/OM2-82/OM1-33m), , LC duplex, -40 až 80C, DMI diagnostika

9 625 Kč Celá ČR
Shlédnuto302x

NST-SFP-SM-LH-WDM-1310

28.11. 00:55 | Nabídka | Ostatní komponenty

Nort Systems Transceiver 1,25Gbps SFP 1000 BASE -LH, SM 20km, 1310nm, LC simplex, PB 9dB, DMI

13 674 Kč Celá ČR
Shlédnuto301x

NST-SFP-SM-LH-DF

28.11. 00:55 | Nabídka | Ostatní komponenty

NST-SFP-SM-LH-DF Nort Systems Transceiver 1,25Gbps SFP 1000 BASE -LH, SM 20km, 1310nm, LC duplex, PB 9dB, DMI

13 667 Kč Celá ČR
Shlédnuto294x

NST-SFP-SM-ER-WDM-1550

28.11. 00:54 | Nabídka | Ostatní komponenty

NST-SFP-SM-ER-WDM-1550 Nort Systems Transceiver 1,25Gbps SFP 1000 BASE -ER, SM 40km, 1550nm, LC simplex, PB 17dB, DMI

31 798 Kč Celá ČR
Shlédnuto296x

NST-SFP-SM-ER-WDM-1310

28.11. 00:53 | Nabídka | Ostatní komponenty

NST-SFP-SM-ER-WDM-1310 Nort Systems Transceiver 1,25Gbps SFP 1000 BASE -ER, SM 40km, 1310nm, LC simplex, PB 17dB, DMI

31 533 Kč Celá ČR
Shlédnuto293x

NST-SFP-SM-ER-DF

28.11. 00:52 | Nabídka | Ostatní komponenty

NST-SFP-SM-ER-DF Nort Systems Transceiver 1,25Gbps SFP 1000 BASE -ER, SM 40km, 1310nm, LC duplex, PB 17dB, DMI

96 402 Kč Celá ČR
Shlédnuto293x

NST-SFP-SM-ZR-WDM-1550

28.11. 00:52 | Nabídka | Ostatní komponenty

NST-SFP-SM-ZR-WDM-1550 Nort Systems Transceiver 1,25Gbps SFP 1000 BASE -ZR, SM 80km, 1550nm, LC simplex, PB 24dB, DMI

113 857 Kč Celá ČR
Shlédnuto291x

NST-SFP-SM-ZR-WDM-1490

28.11. 00:51 | Nabídka | Ostatní komponenty

NST-SFP-SM-ZR-WDM-1490 Nort Systems Transceiver 1,25Gbps SFP 1000 BASE-ZR, SM 80km, 1490nm, LC simplex, PB 24dB, DMI

107 626 Kč Celá ČR
Shlédnuto293x

NST-SFP-SM-ZR-DF

28.11. 00:50 | Nabídka | Ostatní komponenty

NST-SFP-SM-ZR-DF Nort Systems Transceiver 1,25Gbps SFP 1000 BASE-ZR, SM 80km, 1550nm, LC duplex, PB 24dB, DMI

28 239 Kč Celá ČR
Shlédnuto289x

NST-X2-SM-ZR-DF

28.11. 00:49 | Nabídka | Ostatní komponenty

NST-X2-SM-ZR-DF Nort Systems Transceiver X2 10GBASE-ZR, SM 80km, 1550nm, SC duplex, PB 24dB, DMI

244 375 Kč Celá ČR
Shlédnuto283x

NST-X2-SM-ER-DF

28.11. 00:48 | Nabídka | Ostatní komponenty

NST-X2-SM-ER-DF Nort Systems Transceiver X2 10GBASE-ER, SM 40km, 1550nm, SC duplex, PB 17dB, DMI

188 600 Kč Celá ČR
Shlédnuto292x

NST-X2-MM-SX-DF

28.11. 00:48 | Nabídka | Ostatní komponenty

NST-X2-MM-SX-DF Nort Systems Transceiver X2 10GBASE-SX, MM, 850m (OM3-300/OM2-82/OM1-33m), , SC duplex, -40 až 80C, DMI diagnostika

75 428 Kč Celá ČR
Shlédnuto281x

NST-X2-SM-LH-WDM-1550

28.11. 00:47 | Nabídka | Ostatní komponenty

NST-X2-SM-LH-WDM-1550 Nort Systems Transceiver X2 10GBASE-LR, SM 20km, 1550nm, SC simplex, PB 9dB, DMI

109 837 Kč Celá ČR
Shlédnuto274x