Nalezeno 243 inzerátů

Vyvazovací háček čelní 80x40 do racku RAX-D1-X48-X3 5 kusů

20.02. 18:10 | Nabídka | Racky

Sada obsahuje: 5x háček 5x Montážní sada šroubků s širokou hlavou a plovoucích maticí do racku Nepoužité, prodej pouze celého balení 5ks

250 Kč Brno - venkov
Shlédnuto2 346x
Fotografie1x

Vyvazovací háček boční 80x40 do racku RAX-D3-X48-X3 4 kusy

20.02. 17:59 | Nabídka | Racky

Sada obsahuje: 4x háček 4x Montážní sada šroubků s širokou hlavou a plovoucích maticí do racku Nepoužité, prodej pouze celého balení 4ks

200 Kč Brno - venkov
Shlédnuto2 550x
Fotografie2x

Ventilační jednotka 1U 19" 3x ventilátor

12.02. 16:18 | Nabídka | Racky

Použitá jednotka 3x ventilátor, výška 1U. Montáž do pozice mezi chlazenými zařízeními v racku. Otestovaná a funkční. Napájecí kabel je v příslušenství. Bez montážních…

1 499 Kč Brno - venkov
Shlédnuto2 578x
Fotografie3x

TRITON RAA-CH-X04-X3 ventil.jednotka 19" RACK 60W

12.02. 16:16 | Nabídka | Racky

Tyto ventilační jednotky jsou zkonstruovány speciálně pro stojanové rozvaděče. Montují se podle pořeby do podlahy nebo čepice rozvaděčů. Do čepice se instaluje z…

1 999 Kč Brno - venkov
Shlédnuto2 917x
Fotografie4x

Fortron FSP400-601UG zdroj do serveru 1U 400W 80+ skoro nový

11.02. 17:51 | Nabídka | Zdroje, backup

Kabeláž a konektory: 1x 20+4pin ATX 1x 4pin CPU 4x 4pin MOLEX 2x SATA 1x 4pin FDD Původní cena byla kolem 2000,- Kč Sloužily jako náhradní zdroje, uložené v…

649 Kč Brno - venkov
Shlédnuto1 393x
Fotografie2x

Nipron PC1U-160P-X2S zdroj do serveru 1U 160W

10.02. 18:23 | Nabídka | Zdroje, backup

Kabeláž a konektory: 1x 20pin ATX 1x 4pin CPU 1x 4pin MOLEX 2x 4pin FDD 1x 2pin Power ON Otestované a plně funkční.

349 Kč Brno - venkov
Shlédnuto1 061x
Fotografie1x

AcBel API3FS01 zdroj do serveru 1U 300W

10.02. 18:21 | Nabídka | Zdroje, backup

Kabeláž a konektory: 1x 20pin ATX 1x 4pin CPU 3x 4pin MOLEX 1x 4pin FDD Použité, otestované, plně funkční.

379 Kč Brno - venkov
Shlédnuto1 026x
Fotografie1x

Ablecom SP400-1R napájecí zdroj 400W 1U redundant

07.02. 17:30 | Nabídka | Zdroje, backup

Napájecí zdroj pro Supermicro servery P.N. PWS-0064 Z vyřazeného záložního serveru, který byl v provozu pouze 48 hodin. Vše plně funkční, jako nové. In: 100-240V AC 50…

900 Kč Brno - venkov
Shlédnuto1 058x
Fotografie3x

PDU 19" 1U 10xIEC zásuvka 240V/10A s pojistkou

07.02. 16:45 | Nabídka | Racky

PDU - Power Distribution Unit = vícenásobná zásuvka do datového rozvaděče 10x IEC320 C13 zásuvka 240V - 10A MAX Použité, bez poškození. Bez montážních šroubků

499 Kč Brno - venkov
Shlédnuto2 574x
Fotografie1x

intel Xeon E5-2609 2,4GHz 4 Core 6,4GT/s 80W

07.02. 16:18 | Nabídka | Procesory

SR0LA Socket 2011 Bez chladiče K dispozici mám 4 kusy - cena uvedena za 1 kus Funkční. Záruka na vyzkoušení funkčnosti 10 dnů od doručení.

799 Kč Brno - venkov
Shlédnuto720x
Fotografie1x

Cisco WS-X6380-NAM modul první generace

05.01. 21:33 | Nabídka | Ostatní komponenty

Cisco WS-X6380-NAM Network Analysis Modul/karta, první generace. Kompletní plně funkční. Za určitých podmínek by měl jít SW upgrade až na verzi 3. Cena dohodou -…

Neuvedeno Praha 4
Shlédnuto41 433x
Fotografie5x

NST-SFP+-SM-ZR-DF

22.11. 15:02 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP+ 10GBASE-ZR/EW, SM 70km, DFB+APD, dostupné vlnové déky 1310 - 1450nm, LC duplex, PB 23dB, DMI

225 203 Kč Celá ČR
Shlédnuto928x
Fotografie1x

NST-SFP+-SM-ZR-WDM-1550

22.11. 15:01 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika

223 534 Kč Celá ČR
Shlédnuto1 036x
Fotografie1x

NST-SFP+-SM-ZR-WDM-1490

22.11. 15:00 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP+ transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1490nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified

245 197 Kč Celá ČR
Shlédnuto1 321x
Fotografie1x

NST-SFP+-SM-ER-DF

22.11. 14:59 | Nabídka | Ostatní komponenty

Original Nort Systems SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 40km, EML, W/L 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika

149 789 Kč Celá ČR
Shlédnuto2 009x
Fotografie1x

Dell U2412M 24

dnes 06:04 | Nabídka GOLD

Monitor Dell U2412M 24" 16:10 IPS 4xUSB 90°Rot DVI-D(HDCP) DP VGA 3YPPG.
www.senetic.cz

5 094 Kč Celá ČR
Monitor Dell U2412M 24" 16:10 IPS 4xUSB 90°Rot DVI-D(HDCP) DP VGA 3YPPG.

Azure Subscription Services

dnes 06:04 | Nabídka GOLD

Azure Subscription Services Open Shared Single Subscriptions-Volume License OPEN 1 License No Level Qualified Annual
www.senetic.cz

2 289 Kč Celá ČR
Azure Subscription Services Open Shared Single Subscriptions-Volume License OPEN 1 License No Level Qualified Annual