Home Počítače, notebooky Software Grafický, CAD a foto SW CorelDRAW Graphics Suite 2022 pro zařízení MAC

CorelDRAW Graphics Suite 2022 pro zařízení MAC

Celá ČR
10. 6. 2024 - 16:47
6 200 Kč
Prodávající

Popis

Co je sada CorelDRAW Graphics Suite?

Design – Vytvářejte jedinečné ilustrace, nápisy, loga a další na Macu i na cestách s CorelDRAW.app.
Spolupráce: Spolupracujte s klienty a kolegy pomocí CorelDRAW.app a získejte zpětnou vazbu od jednoho nebo více recenzentů v reálném čase.
Hotovo - Dodávejte výjimečné výsledky v kratším čase díky skutečně produktivním nástrojům pro jakýkoli typ výstupu.
Všechny nástroje, které potřebujete pro jakýkoli projekt: CorelDraw, CorelPhotoPaint, CorelDraw.app, CorelDRAW.app pro iPad, Capture, Corel Font Manager, AfterShot 3 HDR
Fantazii se meze nekladou! - Od výroby a inženýrství až po tvorbu nápisů, marketing a další – sadu CorelDRAW Graphics Suite používají různí návrháři, průmyslová odvětví a společnosti po celém světě.


Funkce kreslení perspektivy

– Kreslete objekty nebo ilustrované scény v perspektivě rychleji a snadněji než kdykoli předtím. Vyberte si mezi perspektivou 1, 2 nebo 3 body, nakreslete nebo přidejte existující skupinu objektů ve společné perspektivní rovině a volně přesouvejte a upravujte objekty bez ztráty perspektivy.
Flexibilní tvůrčí svoboda – Přejděte od nápadu k výstupu v rekordním čase díky novým pracovním postupům, které vám poskytnou kontrolu nad stránkami a datovými zdroji.
Dynamická správa aktiv – Zajistěte, abyste vždy pracovali s nejaktuálnějšími aktivy díky působivému novému pracovnímu postupu správy aktiv. Vytvořte jediný zdroj pravdivých informací pro datové zdroje návrhu sdílením ikon mezi projekty a týmy a synchronizací aktualizací při změnách provedených vámi nebo jinými uživateli.
Časově úsporná typografie – Ušetřete si práci s vytvářením poutavé typografie díky přímému přístupu k více než tisícovce písem Google Fonts v aplikaci Corel Font Manager. Procházejte, procházejte a prohlížejte si knihovnu písem Google, která obsahuje řadu nových variabilních písem, aniž byste museli instalovat požadovaná písma.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
8275729641548521064
6 200 Kč
Prodávající

CorelDRAW Graphics Suite 2022 pro zařízení MAC

Zavřít Zavřít
Prodávající
Viorel Sandu
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!