Home Počítače, notebooky Software Grafický, CAD a foto SW CorelDRAW Standard 2021 pro 1 PC

CorelDRAW Standard 2021 pro 1 PC

Celá ČR
2. 3. 2024 - 16:21 (upraveno)
3 500 Kč
Prodávající

Popis

Trvalá licence
Od hobby po domácí podnikání, design pro vaši vášeň
Ať už je grafický design zábavou nebo tvoříte s určitým účelem, CorelDRAW® Standard má vše, co potřebujete k vytváření působivé grafiky pro domácí projekty nebo pro vaši malou firmu.

Design a rozložení vše v jednom
CorelDRAW Standard poskytuje významné možnosti pro grafický design a rozvržení v jediné aplikaci.
Bezchybná úprava fotek
Vylepšete jakýkoli obrázek pomocí výkonných funkcí pro úpravu fotografií založených na vrstvách v aplikaci Corel PHOTO-PAINT Standard.
Snadné použití
Vytvářejte s jistotou pomocí intuitivních nástrojů, tipů a výukových programů na dosah ruky – bez ohledu na úroveň vašich dovedností nebo odbornou oblast.
Co je zahrnuto?
Spárujte svou fantazii s touto všestrannou sbírkou ilustrací, rozvržení a aplikací pro úpravu fotografií a vytvořte působivé návrhy pro různé účely.

Od klonovacích a uměleckých mediálních nástrojů až po Shadow, Spiral, Smooth a Smear, najdete tu správnou sadu nástrojů pro vektorové ilustrace a rozvržení stránky pro řešení osobních a domácích obchodních kreativních projektů.

Nástroje, které podporují kreativitu
Vytvořte svou nejlepší práci se sadou uživatelsky přívětivých funkcí pro grafiku, rozvržení, ilustrace, obkreslování, úpravy fotografií, webové obrázky a umění.

vektorové ilustrace
Proměňte základní linie a tvary ve složitá umělecká díla. Vytvářejte křivky pomocí mnoha univerzálních nástrojů pro tvarování a kreslení.
Rozvržení stránky
Vytvářejte rozvržení pro brožury, vícestránkové dokumenty a další. Použijte pravítka, mřížky a vodítka, které vám pomohou uspořádat objekty a umístit je přesně tam, kam chcete.
úprava fotografie
Vylepšete a retušujte své fotografie pomocí výkonných nástrojů pro úpravu fotografií založených na vrstvách Corel PHOTO-PAINT Standard. Upravte barvu a tón, použijte efekty, odstraňte nedokonalosti a další.
Typografie
Krásně uspořádejte písmo pomocí řady textových nástrojů.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
80060983041548521072
3 500 Kč
Prodávající

CorelDRAW Standard 2021 pro 1 PC

Zavřít Zavřít
Prodávající
Viorel Sandu
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!