Home Počítače, notebooky Software Grafický, CAD a foto SW Skylum Luminar 4

Skylum Luminar 4

Celá ČR
4. 6. 2024 - 20:14 (upraveno)
1 700 Kč
Prodávající

Popis

Trvalá licence.
Stejně jako mnoho jiných programů se i Skylum Luminar 4 zaměřuje na změnu a vylepšení snímků prostřednictvím následných úprav. Tento software má však zvláštní přístup a specializuje se na úpravu obsahu obrázků na základě umělé inteligence . Tento software, který je k dispozici pro macOS i Windows, dokáže zcela nahradit oblohu na fotografiích krajiny nebo na fotografiích Skylines . Uživatelé mohou například nahradit jasně modrou ranní oblohu zataženou oblohou za soumraku pouhými několika kliknutími myší. Změněné světelné podmínky se pak přenesou na zbytek obsahu fotografií na - takže například jasně osvětlené budovy se zobrazí v oranžovém soumraku. To vše se děje z velké části bez ruční práce, takže si se softwarem poradí i začátečníci.

Software také poskytuje přesvědčivé výsledky v portrétní fotografii : Vady pleti, kosmetické stopy & Co. jsou automaticky rozpoznány a vyhlazeny a zanechávají bezchybný dojem. Technologie v aplikaci Skylum Luminar 4 rozpoznává osoby na fotografiích automaticky: není proto nutné, abyste sami definovali oblasti pro vylepšení. To funguje nejen v profesionálním prostředí s studiovým světlem, ale také při venkovních záběrech. I když je na fotografii vidět více osob, program rozpozná obličeje nezávisle na sobě a provede požadovaná vylepšení. Repertoár zahrnuje i drobná vylepšení - například přidání obzvlášť výrazného lesku do očí.

Kromě toho mohou uživatelé, kteří si zakoupí Skylum Luminar 4, také kompletně přepracovat obrázky. Několika jednoduchými kroky lze například do obrázku vložit zcela nové objekty. Pokud jste vždycky chtěli vidět start raketoplánu z vlastní zahrady, můžete to udělat díky tomuto programu.


Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
76377470641548521063
1 700 Kč
Prodávající

Skylum Luminar 4

Zavřít Zavřít
Prodávající
Viorel Sandu
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!