Home Počítače, notebooky Software Grafický, CAD a foto SW CorelDRAW Graphics Suite 2021

CorelDRAW Graphics Suite 2021

Celá ČR
16. 3. 2024 - 16:29 (upraveno)
10 000 Kč
Prodávající

Popis

Trvalá licence
Co je CorelDRAW Graphics Suite
Design – Vytvářejte jedinečné ilustrace, nápisy, loga a další – na Windows nebo Mac – a na cestách s CorelDRAW.app™.
Spolupráce – Spolupracujte s klienty a kolegy pomocí CorelDRAW.app a získejte zpětnou vazbu v reálném čase od jednoho nebo mnoha recenzentů.
Hotovo – Dodávejte výjimečné výsledky za kratší dobu díky skutečně produktivním nástrojům pro jakýkoli typ výstupu.
Všechny nástroje, které potřebujete k řešení jakéhokoli projektu – CorelDraw, CorelPhotoPaint, CorelDraw.app, CorelDRAW.app pro iPad, Capture, Corel Font Manager, AfterShot 3 HDR
Nebe je konečná hranice! - CorelDRAW Graphics Suite si oblíbili různí návrháři, průmyslová odvětví a podniky po celém světě, od výroby a inženýrství až po tvorbu znaků, marketing a další.
Klíčové vlastnosti
Kreslit v perspektivě – Kreslení objektů nebo ilustrovaných scén v perspektivě, rychleji a snadněji než kdy předtím. Vyberte si z 1, 2 nebo 3-bodové perspektivy, nakreslete nebo přidejte existující skupinu objektů do sdílené perspektivní roviny a volně přesouvejte a upravujte objekty bez ztráty perspektivy.
Flexibilní návrhový prostor – Přejděte od nápadu k výstupu v rekordním čase s novými pracovními postupy, které vám dají kontrolu nad vašimi stránkami a aktivy.
Dynamická správa aktiv – Zajistěte, abyste vždy pracovali s nejaktuálnějšími aktivy díky novému působivému pracovnímu postupu správy aktiv. Vytvořte jediný zdroj pravdy pro návrhové prostředky sdílením symbolů napříč projekty a týmy a synchronizací aktualizací, když provedete změny vy nebo ostatní.
Typografie šetřící čas – Zkraťte kroky k vytvoření revoluční typografie s přímým přístupem k více než tisícovce rodin Google Fonts ve správci písem Corel. Bez námahy procházejte, prohledávejte a zobrazujte náhled knihovny Google Fonts, která obsahuje řadu nových variabilních písem, aniž byste museli instalovat písma, která chcete používat.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
51255325341548521045
10 000 Kč
Prodávající

CorelDRAW Graphics Suite 2021

Zavřít Zavřít
Prodávající
Viorel Sandu
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!