Home Počítače, notebooky Software Grafický, CAD a foto SW Affinity Designer V1

Affinity Designer V1

Celá ČR
20. 3. 2024 - 05:40 (upraveno)
800 Kč
Prodávající

Popis

Trvalá licence
Affinity Designer (V1) je oceňovaný software pro vektorovou grafiku, který nastavuje nový průmyslový standard ve světě designu. Tato super plynulá aplikace nabitá funkcemi, která je k dispozici pro Windows, macOS a iPad, je volbou tisíců profesionálních ilustrátorů, webových designérů, herních vývojářů a dalších kreativců, kteří chtějí vytvářet vysoce kvalitní koncepční umění, tiskové projekty, loga, ikony, Návrhy uživatelského rozhraní, makety a další.

Živé, citlivé a rychlé, dokonce i na těch nejsložitějších dokumentech. Zvládejte tisíce objektů bez zpoždění, organizujte je pomocí skupin vrstev a barevných značek, provádějte přesné výběry pomocí živého zobrazení obrysů a přibližujte jeden milion(!) procent a více.

Plně vybavené vektorové a rastrové pracovní prostory. Přidejte do svých ilustrací texturu rastrového štětce, upravte jednotlivé pixely na ikonách, zamaskujte a přidejte zrnitost do svých ostrých vektorů, uzavřete a ořízněte vrstvy pixelů… je to skutečná tvůrčí svoboda na dosah ruky.

Stovky nástrojů a funkcí, které šetří čas. Porovnejte atributy pro snadné úpravy, bez námahy nastavte mřížky, vodítka a roviny, spojte symboly a omezení, přizpůsobte si klávesové zkratky, uložte si svá oblíbená nastavení pracovního prostoru a další!

Pokaždé dosáhněte dokonalého designu pixelů. Použijte režim náhledu v pixelech k zobrazení vektorů ve standardním i sítnicovém rozlišení pro zcela živý pohled na to, jak se bude exportovat každý prvek vašeho návrhu.

Uspořádejte všechny své obrazovky, stránky, nabídky a další položky na neomezeném počtu kreslicích pláten. Ideální pro vytváření šablon sociálních médií, maket webových stránek, statických snímků a dalšího digitálního obsahu.

- Doručení e-mailem, odkaz ke stažení a aktivační klíč
- Platba přes PayPal nebo bankovním převodem
- Dodání softwaru do 24 hodin


Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
34407760141548521027
800 Kč
Prodávající

Affinity Designer V1

Zavřít Zavřít
Prodávající
Viorel Sandu
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!