Home Počítače, notebooky Software Audio, video software Corel VideoStudio 2022 Ultimate

Corel VideoStudio 2022 Ultimate

Celá ČR
20. 3. 2024 - 05:40 (upraveno)
1 399 Kč
Prodávající

Popis

Co mohu dělat s aplikací Corel VideoStudio 2022 Ultimate?
Vytvářejte úžasné filmy pomocí snadno naučitelného a zábavného softwaru pro střih videa plného výkonných nástrojů a exkluzivních efektů.

Capture
Importujte vlastní klipy, nahrávejte obrazovku nebo snímejte video z více kamer pomocí vestavěných nástrojů a vytvořte dosud nejpůsobivější produkci!

Úpravy
Překonejte základy střihu díky pokročilým funkcím, jako jsou korekce barev a maskování videa, hrajte si se stovkami přizpůsobitelných filtrů a používejte vysoce kvalitní efekty.

Sdílejte
Exportujte své projekty do oblíbených formátů, abyste je mohli sdílet online a sledovat na více zařízeních, nahrávat přímo na YouTube nebo vypalovat na disk s vlastní nabídkou.

Corel VideoStudio 2022 Ultimate nabízí vše, co potřebujete k vytváření skvělých filmů:
VideoStudio obohatilo svou pozoruhodnou kombinaci nástrojů, výukových programů a uživatelského rozhraní, které jsou přívětivé pro začátečníky, o průlomovou kreativitu, takže střih videa je skutečně zábavný!

Nejdříve základy
Upravujte svá videa pomocí základních nástrojů, které snadno kombinují fotografie a videa, abyste jim dodali konečnou podobu a exportovali je jako poutavou a atraktivní produkci.

Drag and drop
Přeměňte své záběry na plynulý a propracovaný film přidáním grafických prvků, animovaných titulků a přechodů. Dokonce můžete své nadpisy proměnit v realistické písmo na obrazovce nebo použít animované efekty pera.

Korekce a vylepšení
Vylepšete barvy a použijte korekci barev pro rychlou změnu barevného schématu celého videa, použijte korekce objektivu, prozkoumejte nástroje pro rozmazání pohybu a stabilizujte roztřesené záběry - žasněte nad výsledky!

- Doručení e-mailem, odkaz ke stažení a aktivační klíč
- Platba přes PayPal nebo bankovním převodem
- Dodání softwaru do 24 hodin

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
87807476341548521072
1 399 Kč
Prodávající

Corel VideoStudio 2022 Ultimate

Zavřít Zavřít
Prodávající
Viorel Sandu
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!