Kategorie
Home Počítače, notebooky Přísluš. k notebookům Zámky, zabezpečení Dveřní a okení zabezpečovací systém - Náš alarm “Safe House”

Dveřní a okení zabezpečovací systém - Náš alarm “Safe House”

Celá ČR
12. 4. 2021 - 16:34
225 Kč
Prodávající
Josef Majer

Popis

Popis:

Je v šeobecně známo, že tím nejjednodušším a nejrychlejším prvkem ochrany majetku je pořízení jednoduchého alarmu nebo minialarmu. Takového bezpečnostní zařízení dokáže reagovat na neoprávněné vniknutí do bytového prostoru. Nabízí jednoduchou montáž a obsluhu.

Náš alarm “Safe House” který vám představujeme, je Americký licenční výrobek, který je výráběn pro jednu z největších amerických elektronických řetězců Radio Shack. Nevyžaduje žádné dratové napojování, a jeho jednoduchá montáž trvá 5-10 minut. Kit “Dveřního alarmu 49-421A“ obsahuje vše potřebné pro jeho vlastní celkovou montáž. Tento dveřní alarm na baterii s magnetickým kontaktem signalizuje otevření okna/dveří zabudovanou sirénou. Minialarm zajistí klidný spánek před nečekanou návštěvou.Dveřní hlásič se jednoduše namontuje pomocí samolepky, nebo pomoci šroubků. Ovládání minialarmu je spínačem na jeho přední straně (on/off). Vlastní vypnutí a zapnutí alarmu se děje pomoci klíče. (sada obsahuje 2 klíčky) .

Lidově řečeno! “Za málo peněz 105db…HLUKU! Ideálni pro domy, chaty, garaže. Možno namontovat, jak na dveře, tak i na okna.

Poštovné dle tarifu Česká Pošta...

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
77349329676856488363
225 Kč
Prodávající
Josef Majer

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!