01.12.2020 22:49   |  Nabídka / Prodám   |  Herní konzole, zařízení   |   Microsoft XBOX
Cena: 8 000 Kč
Popis:

KOUPENO ZA 10700 Kč, PRODÁM ZA 8000 Kč, perfektní stav, kompletní originální balení v originální krabici, vhodné i jako vánoční dárek!
Zažijte ty nejlepší herní zážitky díky v současnosti nejvýkonnější herní konzoli na světě, speciálně navržené pro plynulé hraní i v rozlišení 4K s podporou horké novinky v podobě standardu HDR10, který zvyšuje dynamický kontrast a nabízí zcela nové barvy. Přestože je Xbox One X doposud nejmenší konzolí od Microsoftu, doznala 40% nárůstu výkonu jak v oblasti procesoru, tak grafiky. Vylepšený křemík, optimalizované chlazení a mohutná propustnost paměti spolu s hrubým výkonem otevírá zcela nové možnosti, přičemž nezáleží na tom, zdali postupujete singleplayerovými misemi či se společně s kamarády právě prodíráte válečným polem...
Nejvýkonnější konzole na světě
Xbox One X se chlubí až o 40 % vyšším výkonem než ostatní herní konzole. Celý systém je připraven na maximálně plynulé hraní s bohatým dostatkem FPS i v ultrajemném rozlišení 4K. Ten rozdíl poznáte, jakmile sami vezmete ovladač do ruky.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Anna B

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15750192
Počet zhlédnutí:
1 886x
Zhlédnutí detailu:
128x