Kategorie
Home Počítače, notebooky Herní konzole, zařízení Microsoft XBOX Microsoft Xbox One X 1TB
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Microsoft Xbox One X 1TB

Celá ČR
1. 12. 2020 - 22:49
8 000 Kč
Prodávající
Anna B

Popis

KOUPENO ZA 10700 Kč, PRODÁM ZA 8000 Kč, perfektní stav, kompletní originální balení v originální krabici, vhodné i jako vánoční dárek!
Zažijte ty nejlepší herní zážitky díky v současnosti nejvýkonnější herní konzoli na světě, speciálně navržené pro plynulé hraní i v rozlišení 4K s podporou horké novinky v podobě standardu HDR10, který zvyšuje dynamický kontrast a nabízí zcela nové barvy. Přestože je Xbox One X doposud nejmenší konzolí od Microsoftu, doznala 40% nárůstu výkonu jak v oblasti procesoru, tak grafiky. Vylepšený křemík, optimalizované chlazení a mohutná propustnost paměti spolu s hrubým výkonem otevírá zcela nové možnosti, přičemž nezáleží na tom, zdali postupujete singleplayerovými misemi či se společně s kamarády právě prodíráte válečným polem...
Nejvýkonnější konzole na světě
Xbox One X se chlubí až o 40 % vyšším výkonem než ostatní herní konzole. Celý systém je připraven na maximálně plynulé hraní s bohatým dostatkem FPS i v ultrajemném rozlišení 4K. Ten rozdíl poznáte, jakmile sami vezmete ovladač do ruky.

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!