Kategorie
Home Počítače, notebooky Herní konzole, zařízení Volanty, pedály Mosazný optický enkodér pro Logitech G27 a Force GT (30slot)

Mosazný optický enkodér pro Logitech G27 a Force GT (30slot)

Letňany
2. 8. 2021 - 12:21
300 Kč
Prodávající

Popis

Prodám nepoužitý optický enkodér z mosazi pro novější revize volantů Logitech G27 a Driving Force GT. Výrobcem enkodéru je CMLaser Services a stál mne původně 700 korun bez dopravy. Údajně má neomezenou životnost. https://cmlaserservice.com . Má 30 stolů. Uvedené modely volantů se vyráběly i v revizích, které obsahují enkodér se 60 sloty. Proto doporučuji volant rozmontovat, abyste měli jistotu, který enkodér je pro vaše potřeby ten správný. https://cmlaserservice.com/videos.html


Logitech jmenované modely volantů uvedl na trh s plastovým enkodérem, který má sklony k praskání, o čemž jsem se osobně přesvědčil u staršího modelu Logitech G25. To může mít za následek nezdařenou kalibraci volantu.


Instalaci lze při troše zručnosti provést doma svépomocí, viz link výše. Ačkoliv má enkodér po instalaci vysokou životnost, je zapotřebí si dát během instalace záležet, aby se hrubou manipulací nezohýbal, neboť použitý kovový materiál je měkčího charakteru.


Kdysi jsem enkodér koupil s vidinou brzkého upgradu na Logitech G27, k čemuž nikdy nedošlo. Od zaslání z Taiwanu před asi třemi roky mi v originálním plastovém pouzdru, které znemožňuje poškození při manipulaci a dopravě, ležel ve skříni. Pouzdro je součástí dodávky.

Preferuji osobní předání v okolí Prahy 9, ale při platbě předem a uhrazení dopravného vám mohu i zaslat balík na libovolnou adresu.

Základní údaje

Oblast inzerce
Letňany
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
36315845850395188827
300 Kč
Prodávající

Mosazný optický enkodér pro Logitech G27 a Force GT (30slot)

Zavřít Zavřít
Prodávající
Ondřej Zástěra
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!