Home Počítače, notebooky Tiskárny Canon PIXMA IP4850
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Canon PIXMA IP4850

Dolní Bukovsko
15. 11. 2022 - 01:27
Zdarma
Prodávající

Popis

Tiskárna Canon PIXMA IP4850

Prodám/daruji tiskárnu Canon PIXMA IP4850 poslední nejvyšší nabídce, která bude platná 14 dní. Tiskárna 5x zabliká a odmítá tisknout. Vyvolávací cena zdarma. K tiskárně přidám samoresetovací čipy. Nabídky prosím jen emailem. Původní cena 3490 Kč.

Kvalitní barevná inkoustová tiskárna Canon PIXMA IP4850 s tiskovou kvalitou srovnatelnou s dražšími profesionálními zařízeními používanými ve fotolabořích. Tisk filmů v kvalitě Full HD pomocí softwaru Full HD Movie Print a řízení tisku z webu pomocí Easy-WebPrint EX.

Vlastnosti

Kvalita jako z fotolaboratoře, 9600 dpi, 1 pl
Tisk filmů v kvalitě Full HD
Rychlost tisku podle normy ISO ESAT 11,0/9,3 obr./min (čb/bar.)
Snímky 10×15 cm za 20 s
5 samostatných inkoustů
Automatický oboustranný tisk a dvě možnosti podávání papíru
Tisk přímo na disk
CREATIVE PARK PREMIUM
Easy-WebPrint EX
ChromaLife100+

Vynikající kvalita tisku, pokročilé funkce

Vynikající kvalita tisku – PIXMA iP4850 je špičková tiskárna A4, která spojuje rychlost s prvotřídními výtisky v kvalitě jako z fotolaboratoře. Umožňuje vytvářet nejen neuvěřitelně podrobné, plnobarevné fotografie, ale také profesionálně vyhlížející obchodní dokumenty. Rychlost tisku dokumentů dle normy ISO ESAT je úžasných 11,0 obr./min černobíle nebo 9,3 obr./min barevně. Bezokrajový výtisk 10 × 15 cm ve výjimečné kvalitě jako z fotolaboratoře se vytiskne za pouhých 20 sekund.

Tisk filmů v kvalitě Full HD – Zachyťte své vzpomínky převedením momentů filmu pořízeného digitálním fotoaparátem Canon na krásné výtisky pomocí softwaru Full HD Movie Print společnosti Canon. Přehrávejte film jednoduše pomocí softwaru Full HD Movie Print a přerušte přehrávání na záběru nebo záběrech, které chcete vytisknout. Pokročilé technologie společnosti Canon zvyšují kvalitu vytváření snímků na úroveň, kterou byste u výtisků pořízených z filmu nikdy nepovažovali za možnou.

Zdokonalená manipulace s médi

Parametry

Výrobce / značka
Canon
Model
PIXMA iP4920
Druh tiskárny
Inkoustová tiskárna

Další vlastnosti

Barevný tisk

Canon PIXMA IP4850

Zavřít Zavřít
Prodávající
Lukáš Linhart
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!