Home Počítače, notebooky Síťové prvky Switche TP LINK JetStream™ TL-SG5428 24p, gigabit L2 řízený switch
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

TP LINK JetStream™ TL-SG5428 24p, gigabit L2 řízený switch

Praha 15
4. 11. 2021 - 12:41
Dohodou
Prodávající

Popis

Switch je téměř nepoužitý a ve 100% stavu.

Výkonný switch od společnosti TP-Link je vhodný do menších a středně velkých podnikových sítí. Switch je vybavený 24 porty s rychlostí až 1000 Mbps a také čtyřmi SFP sloty. Nechybí zde ani podpora QoS (Quality of Service), která umožňuje nastavení priorit přenosu dat v síti pro různé aplikace, což je velmi žádané např. při využívání VoIP nebo přenosu videa. Vysoká úroveň zabezpečení je implementována na úrovni každého portu díky podpoře síťového standardu IEEE 802.11x a filtru MAC adres.

Zařízení TL-SG5428 od TP-Link určené pro pracovní skupiny a oddělení poskytuje plný sortiment funkcí správy vrstvy č. 2. Zařízení umožňuje nastavit maximální propustnost v potřebném místě – pro pracovní skupiny na okraji sítě nebo jako páteřní vedení pro gigabitové ethernetové switche a vysokorychlostní servery v náročných malých sítích.Switch TL-SG5428 je navíc vybaven 4 SFP sloty, které poskytují větší síťovou flexibilitu.
Tento řízený switch TP-LINK L2 nabízí robustní funkce zabezpečení a správy. Pokročilý seznam řízení přístupu (ACL, L2 až L4) a silné zabezpečení od TP-LINK poskytují zabezpečení od jádra až po okraje sítě a chrání síť před zahlcením všesměrovým vysíláním, útoky ARP a DoS apod. Funkce Quality of Service (QoS, L2 až L4) poskytuje vylepšené řízení provozu v síti, aby vaše data procházela plynuleji a rychleji. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s podporou CLI, SNMP a RMON zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Řízený switch L2 TP-LINK TL-SG5428 je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupné řešení přepínání L2 a podporu gigabitového rozhraní.
Řízený switch L2 TP-LINK TL-SG5428 poskytuje řešení neblokovaného přepínání pro gigabitové připojení a kapacitu přepínání s neblokovanou agregovanou šířku pásma 56 Gbit/s. Je vybaven 24 gigabitovými porty a 4 SFP sloty. S touto vysokou kapacitou přepínání může switch TL-SG5428 značně zvýšit propustnost vaší sítě.

TP LINK JetStream™ TL-SG5428 24p, gigabit L2 řízený switch

Zavřít Zavřít
Prodávající
Petr Salač
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!