Home Počítače, notebooky PC přísluš., periferie Sety klávesnic a myší Set klávesnice s myší Logitech Combo MK345 CZ, bezdrátová

Set klávesnice s myší Logitech Combo MK345 CZ, bezdrátová

Celá ČR
18. 5. 2024 - 21:09
900 Kč
Prodávající

Popis

Logitech Wireless Combo MK520 je skvěle sladěnou sadou bezdrátové klávesnice a myši. Tenká klávesnice je vybavena standardní sadou kláves s pokročilým konkávním tvarováním usnadňujícím klouzání z jedné klávesy na jinou. Nechybí ani několik dedikovaných kláves pro obsluhu multimédií. Klávesnici doplňuje nádherná myška se standardními rozměry, kterou užijete v pravé i levé ruce. Myš je vybavena pogumovanými částmi, díky nimž se snadno drží v ruce a dobře se s ní manipuluje. Laserový senzor zase zaručuje precizní snímání téměř u jakéhokoliv povrchu s výjimkou skla a lesklých materiálů.
Sada Logitech Wireless Combo MK520 komunikuje s počítačem miniaturním USB přijímačem (Unifying Receiver). Přijímač Unifying využívá bezdrátovou technologii Logitech Advanced 2.4 GHz, která zaručuje stabilní spojení téměř bez zpoždění nebo výpadků v dosahu až 10 m. Tato technologie je navíc vybavena 128 bitovým šifrováním AES signálu klávesnice, díky čemuž Vám zaručí ochranu informací. Sada se chlubí pokročilou správou baterií, která prodlužuje jejich životnost až na tři roky u klávesnice a jeden rok u myši.
Parametry a specifikace:
Myš:
Provedení pro obě ruce
Pogumovaný povrch
Laserový senzor
Klávesnice:
Standardní sada kláves
Multimediální klávesy
Konkávní tvarování kláves
Rozhraní:
USB 2.0 (miniaturní přijímač dosah až 10 m)
Podporované OS:
Windows XP, Vista, 7
Obsah balení:
Klávesnice
Myš
Logitech Unifying přijímač.Nová,bez záruky.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
17663287347046844309
900 Kč
Prodávající

Set klávesnice s myší Logitech Combo MK345 CZ, bezdrátová

Zavřít Zavřít
Prodávající
Eva Hrabáková
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!