Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Buzz! kviz ovladace pro PS3 nebo PS2

Cena:

1 000 Kč

Chybí Vám?

Popis:

Nabizim sadu ovladacu buzzeru pro Playstation 3 Buzz! Svetovy Kviz PS3 a dalsi Buzz hry na PS2 na party pro 4 lidi. Je kompaktibilni se vsemi temito hrami: Buzz! Junior: Jungle Party, Buzz! Junior: Robo Jam, Buzz! Junior: Monster Rumble, Buzz! Junior: Dino Den, Buzz! Junior: Ace Racers, Disney Think Fast, Buzz!: The Music Quiz, Buzz!: The Big Quiz, Buzz!: The Sports Quiz, Buzz!: The Mega Quiz, Buzz!: The Hollywood Quiz, Buzz!: The Schools Quiz, Buzz!: The Pop Quiz, Buzz!: Quiz TV, Buzz!: Master Quiz, Buzz!: Brain Bender, Buzz!: Brain of..., Buzz!: Quiz World, Buzz!: The Ultimate Music Quiz, Buzz!: Quiz Player, Who Wants to be a Millionaire - Party Edition.

Hra vyfocena na fotce neni soucasti prodeje!!! Nabizim pouze bzucaky - 4x dratovy buzzer s USB vstupem. Prodavam kvuli porizeni bezdratove verze ovladacu.

Osobně v Brně nebo +90 pošta na účet či 150 dobírkou. Pište email nebo volejte. SMS IGNORUJU.

Muzu nabidnout i komplet se hrou a Monster Rumble na PS2 s fungujici s temito ovladaci. Soucasti teto konkretni nabidky neni zadna hra!!! Nabizim pouze bzucaky - 4x dratovy buzzer s USB vstupem. Cena 950. Prodavam kvuli porizeni bezdratove verze ovladacu. Můžu k tomu prodat i vyobrazenou dětskou hry Buzz! Junior: Monster Rumble nebo Buzz Juniro Jungle Party na PS2 za 350 nebo PS3 Buzz Quiz TV special edition za 600.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

10032653

Počet zhlédnutí:

114 549x

Zhlédnutí detailu:

2 421x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 457 inzerátů