20.06.2019 03:24   |  Nabídka / Prodám   |  PC komponenty   |   PC skříně
Cena: 459 Kč

Popis: Prodávám bez všech větráků. Horní víčko od USB (USB funguje) je ulomené. Na několika místech mírně škrábnutá. V balení chybí pár šroubků. Osvětlení na přední straně funguje.

Vzhled se od starších modelů značně liší. Svuj název dostala tato skříň podle výrazného prolisu v čelním panelu ve tvaru příbojové vlny, s decentním stříbrným pruhem uprostřed, větracími otvory a samozřejmě logem Thermaltake. Uhlově černou barvu velice efektně doplňují dvě ukryté LED diody modré barvy. Čelní panel je opět možno otevřít ve dvou fázích. První část umožní přístup k instalovaným vnějším mechanikám, kterých může být až celkem šest, tedy čtyři rozměru 5.25" a dvě menší 3.5". Odklopení celého čelního panelu až ke kostře poté otevře přístup samotným pozicím a umožní instalaci diskových zařízení či jiných doplňků.

Druhou otevíratelnou částí je známá průhledná bočnice Transparent X ze strany PCI slotů, s 90 mm ventilátorem ve své levé části. Ta je, stejně jako panel přední, plně uzamykatelná a jak je vidět z přiložených fotografií, kovový povrch skříně je dokonale, téměř zrcadlově, vyleštěn. Ve spodní částí skříně samozřejmě nalezneme výsuvné nožky pro zajištění stability této relativně těžké skříně. Detekční systém nežádoucího průniku do skříně je samozřejmostí.

Oproti starším modelům má série Tsunami opět jednu výhodu. Radpidně se snížil počet předinstalovaných ventilátorů a tím znateleně klesla celková hlučnost skříně. Celá skříně je osazena pouze dvěma supertichými ventilátory o průměru 120 mm a třetím, o 30 mm menším, které mají při nominálních otáčkách 2000 /min pohých 21 dBA, což je méně, než mívají všechny běžné skříně s jediným ventilátorem v napájecím zdroji. Jejich rozmístění je vyřešeno efektivně: v dolní čelní části je chladnější vzduch nasáván skrze prachový filtr a na konci přesně opačném, těsně pod pozicí pro napájecí zdroj. Ten však není standardní součástí skříně, je nutné je dokoupit zvlášť. V naší nabídce jsou též zdroje značky Thermaltake, jejich koupi proto spolu s touto skříní doporučujeme.

Další samostatnou kapitolou je způsob uchycení všech podstatných komponent ve skříni. Vedle již zmíněných šesti vnějších pozic je k dispozici další pětice vnitřních pro montáž nejen pevných disků rozměru 3.5". Oba 3.5" racky (tedy 2x vnější a 5x vnitřní) jsou vysouvatelné, umožňují tedy jednoduchou instalaci mechanik doslova mimo skříň a v případě dolního většího racku dokonce bez použití šroubků. Obdobně je řešen i prostor pro CD a DVD mechaniky, které se do svých pozic díky speciálním lyžinám pouze jednoduše zacvaknou. Bez použití nástrojů se obejde rovněž montáž karet do rozšiřujících slotů, kde jsou použity plastové západky místo kovových šroubů.

Samozřejmostí je také vstupně-výstupní multimediální panel, který nabízí audiopřipojení sluchátek či reproduktorů a mikrofonu, vedle nich vysokorychlostí port Firewire a dvojice USB koenktorů pro připojení externího disku, fotoaparátu či videokamery.

Jestliže máte jakýkoliv dotaz nebo něčemu nerozumíte, neváhejte a napište mi.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14885813
Počet zhlédnutí:
794x
Zhlédnutí detailu:
50x