12.07.2018 20:12   |  Nabídka / Prodám   |  PC přísluš., periferie   |   Ostatní příslušenství k PC
Cena: 800 Kč

Popis: Cisco 100BASE-FX Small Form-Factor Pluggable (SFP) Fast Ethernet Interface Converter (GLC-GE-100FX). Jedná se o hot-swap Ethernet/FO zařízení do Gigabit Ethernet SFP portu na Cisco Catalyst 3750, 3560, a 2970 switche. Cisco SFP umožňuje full-duplex 100-Mbps připojení mezi switche přes multimode optickou infrastrukturu (MMF). Max. délka optického spoje 2km, možnost použít i do Gigabytových portů. CENA 800,-Kč/ks. Více kusů = dohoda. Dále mám ještě 2ks Cisco GLC-FE-100FX moduly, cena dohodou.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit
Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
3348590
Počet zhlédnutí:
38 054x
Zhlédnutí detailu:
2 035x