22.10.2017 12:43   |  Nabídka / Prodám   |  PC hry   |   Závodní hry
Cena: 1 149 Kč
Popis:

Originální klíč umožňující aktivaci hry na Steamu.

Popis hry:
Pokračování ultimátní závodní hry, které si opět klade za cíl být tou nejpokročilejší závodní simulaci na světě. Hra vznikla za spolupráce profesionálních závodníků i hráčů a nabízí tak autentický závodní zážitek, který jinde jen tak nenajdete.

KOUZLO JEDINEČNOSTI

Hra nabízí obrovský počet tratí se širokou nabídkou více než 170 licencovaných vozidel od řady ikonických značek. Dále jsou tu desítky tratí na různých površích s vylepšenou technologii LiveTrack 3.0. Díky ní podmínky na trati ovlivňují výkon a chování vozů, a také upravují trať po dobu závodního víkendu.

KDYKOLIV, KDEKOLIV

Project CARS 2 obsahuje širokou paletu motoristických závodů včetně rallycrossu nebo IndyCar. Závodit můžete v jakémkoliv vozidle po různých tratích s dynamickou změnou počasí i denní doby. Čeká vás led, asfalt, šotolina, bláto, sníh, den, noc a samozřejmě i mokré tratě plné kaluží. Ty se na trati při dešti dynamicky vytváří.

V ZÁPALU SOUBOJE

Je tu zcela nový, fanoušky vyžádaný, online turnajový herní mód, který umožní hráčům vytvářet závodní ligy. Různé eSport funkce budou dostupné ihned od data vydání, spolu s integrací streamingu a spoustou dalšího.

-----------------
Nejlevnější originální klíče k hrám a softwaru naleznete na našem e-shopu www.cdkeyshop.cz

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


CDKeyShop
Skype: cdkeyshopcz
Odkaz: www.cdkeyshop.cz/product/details…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13426180
Počet zhlédnutí:
7 391x
Zhlédnutí detailu:
309x