Kategorie
Home Počítače, notebooky PC hry Závodní hry Project Cars 2

Project Cars 2

Celá ČR
22. 10. 2017 - 12:43
1 149 Kč
Prodávající
CDKeyShop

Popis

Originální klíč umožňující aktivaci hry na Steamu.

Popis hry:
Pokračování ultimátní závodní hry, které si opět klade za cíl být tou nejpokročilejší závodní simulaci na světě. Hra vznikla za spolupráce profesionálních závodníků i hráčů a nabízí tak autentický závodní zážitek, který jinde jen tak nenajdete.

KOUZLO JEDINEČNOSTI

Hra nabízí obrovský počet tratí se širokou nabídkou více než 170 licencovaných vozidel od řady ikonických značek. Dále jsou tu desítky tratí na různých površích s vylepšenou technologii LiveTrack 3.0. Díky ní podmínky na trati ovlivňují výkon a chování vozů, a také upravují trať po dobu závodního víkendu.

KDYKOLIV, KDEKOLIV

Project CARS 2 obsahuje širokou paletu motoristických závodů včetně rallycrossu nebo IndyCar. Závodit můžete v jakémkoliv vozidle po různých tratích s dynamickou změnou počasí i denní doby. Čeká vás led, asfalt, šotolina, bláto, sníh, den, noc a samozřejmě i mokré tratě plné kaluží. Ty se na trati při dešti dynamicky vytváří.

V ZÁPALU SOUBOJE

Je tu zcela nový, fanoušky vyžádaný, online turnajový herní mód, který umožní hráčům vytvářet závodní ligy. Různé eSport funkce budou dostupné ihned od data vydání, spolu s integrací streamingu a spoustou dalšího.

-----------------
Nejlevnější originální klíče k hrám a softwaru naleznete na našem e-shopu www.cdkeyshop.cz

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
12062140946366634009
1 149 Kč
Prodávající
CDKeyShop

Project Cars 2

Zavřít
Prodávající
CDKeyShop
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!