Home Počítače, notebooky Přísluš. k notebookům Ostatní příslušenství Podložka pod myš mapa světa 30x88cm
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Podložka pod myš mapa světa 30x88cm

Moravskoslezský kraj
30. 10. 2021 - 12:11
179 Kč
Prodávající

Popis

PODLOŽKA POD MYŠ A KLÁVESNICI
ŠIROKÁ - XXL - podložka o délce ~ 90 cm - ideální jak pro hráče, tak pro kancelář, vytvořené s ohledem na pohodlí! Může pojmout klávesnici a myš. Malé podložky neumožňují plný rozsah pohybu, s naší podložkou máte plnou kontrolu nad myší, nebudete provádět náhodné pohyby. Jeho velikost také chrání stůl před poškozením.
PROTISKLUZOVÝ POVRCH-podložka má na spodní straně protiskluzový materiál, není strach, že se bude hýbat a zasahovat do naší práce, nebo že vám uklouzne ruka během důležitého momentu během hry. Horní část podložky je hladká - neblokuje pohyby, právě naopak! Poskytuje tření potřebné k „cítit“ pohyb myši. Funguje s optickými a laserovými myšmi.
VODĚ ODOLNÁ - materiál, ze kterého je podložka vyrobena, je voděodolný. Neabsorbuje žádné tekutiny, rozlitý nápoj na něm zůstává ve formě „louže“, stačí vzít hadřík a otřít jej. Udržovat čistotu není nejmenší problém.
NETRHÁ SE- kolem podložky byl ořezán tlustým švem, který zajišťuje materiál a zabraňuje rozmotání rohože a její rohy se neohýbají. To umožní mnohem delší dobu používání.

SPECIFIKACE
šedá barva
materiál: guma + nylon
rozměry (délka / šířka): 88 / 30cm
hmotnost: 0,62 kg

Podložka pod myš mapa světa 30x88cm

Zavřít Zavřít
Prodávající
Waldemar Juroszek
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!