02.03.2016 14:28   |  Nabídka / Prodám   |  Notebooky a tablety   |   Notebooky dle značky   |   Gigabyte
Výrobce notebooku
Druh zařízení
Dotykový tablet
Hmotnost
0.29 kg
Úhlopříčka displeje
7.0 palců
Rozlišení displeje
Operační paměť
1000 MB
Pevný disk
8 GB
Cena: 999 Kč
Popis:

Tablet Symfony EASY TAB 4 je velice kvalitní tablet se skvělým poměrem CENA A VÝKON, velice těžko naleznete podobný ve stejné cenové kategorii.
IDEÁLNÍ TABLET PRO DĚTI NA HRANÍ HER, PROHLÍŽENÍ INTERNETU FOTEK A VIDEA. Skvělé pro přehrávání POHÁDEK pro děti - tablet má hlasitý reproduktor. Ve spojení s naším výrobkem Symfony TV BOX je tablet Easy TAB 4 skvělý pro sledování televize.
Symfony EASY TAB 4 je bez problému možné použít také pro PRÁCE S EMAILY a OFFICE DOKUMENTY, HRANÍ NÁROČNÝCH HER (díky výkonnému procesoru 4x 1,3Ghz a grafické kartě MALI 400V2). Tablet je také vhodný pro PŘEHRÁVÁNÍ FILMŮ A FOTOGRAFIÍ.
Tablet je ideální pro domácí použití. Tablet je vybaven 7" KAPACITNÍM 5-ti dotykovým LCD displejem, 8GB interní paměti pro data, 1GB operační paměti, Wi-fi, dvě videokamery. Procesor tabletu je výkonný typu ARM model RK3126 s frekvencí 4x 1.3 GHz CPU plus obsahuje GPU MALI 400V2.
Předinstalovaný systém je v ČEŠTINĚ velice flexibilní a moderní operační systém ANDROID verze 4.4. KITKAT. Systém Androidu je intuitivní na ovládání.
V tabletu máte možnost instalace tisíce aplikací a to např. z portálu Obchod Play od firmy Google či jemu podobných např. Appbrain, Amazon.
Tablet plynulé přehrávání HD filmů (720p či 1080p), bezproblémové prohlížení internetových stránek. Tablet je výborný pro použití jakožto email klienta – čtení emailů a odepisování na emaily. (doporučujeme stáhnout aplikaci AquaMail z Google Play.) Tablet je také výborný pro komunikaci prostřednictvím SKYPE a jiných podobných programů, tablet je vybaven webovou kamerou !
K tabletu je možné připojit USB zařízení např. klávesnici, USB Flash či 3G (UMTS modem— předtím je nutné nastavit 3G APN poskytovatele v nastavení tabletu).

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Servatech s.r.o.
Telefon: 602 344 058
Skype: ServatechCZ
Odkaz: http://www.servatech.cz/7-tablet…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
11633782
Počet zhlédnutí:
15 697x
Zhlédnutí detailu:
2 941x