Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Prodám zcela novou myš pro Apple mac - Apple Magic Mouse

Cena:

1 550 Kč

Chybí Vám?

Popis:

Prodám zcela novou Apple Magic Mouse, kterou jsem dostal jako dárek při koupi nového Mac. Osobně tuto myš už mám a používám jí přes 3 roky a nevyměnil bych jí ani za nic - je dokonalá. Stačí mi moje stará a tak tuto nechávám za perfektní cenu k prodeji.

Myš je zcela nová (nejnovější typ 2014) a jen jednou vyzkoušená a stále k ní je záruka 22 měsíců.

Přidávám popisek z Heureka:

Kouzlo je v technologii Multi-Touch.

Nová myš Magic Mouse mění definici toho, co by takové zařízení mělo dokázat. Kromě hladké, bezešvé vrchní plošky, která funguje jako jedno či dvě tlačítka, je myš Magic Mouse vybavena také povrchem Multi-Touch podporujícím gesta. Jednoduchým dotykem kdekoli na vrchním povrchu můžete zobrazení posouvat svisle, vodorovně či úhlopříčně – a to o celých 360 stupňů. Díky větší ploše pro posouvání se můžete efektivněji posunovat po dlouhé časové ose v programu iMovie, po rozsáhlé webové stránce v prohlížeči Safari nebo mezi snímky v aplikaci iPhoto. Můžete také švihat dvěma prsty mezi stránkami v aplikaci Safari nebo fotografiemi v aplikaci iPhoto. Je to nejpokročilejší myš Apple, jaká kdy byla vyrobena.

Jedno nebo dvě. Levák či pravák.

Bezešvý, jednotlačítkový design myši Magic Mouse usnadňuje její použití, a to bez jakéhokoli nastavování. Pokud však chcete pracovat s dvoutlačítkovou myší, tak i to je snadné. Stačí změnit konfiguraci v systémových předvolbách. A díky své oboustranné konstrukci je Magic Mouse skvělá pro leváky i praváky.

Modul pro laserové sledování.

Myš Magic Mouse je vybavena modulem pro laserové sledování, který je mnohem citlivější a mnohem lépe reaguje na větším počtu různých povrchů než tradiční optická technologie. To znamená, že umožňuje přesné sledování na téměř jakémkoli povrchu, aniž by bylo třeba použít podložku.

Technologie Bluetooth.

Myš Magic Mouse komunikuje bezdrátově s počítačem Mac s technologií Bluetooth. Pokud ji budete používat v kombinaci s klávesnicí Apple Wireless Keyboard, získáte pracovní prostor, ve kterém se nebudete tísnit se změtí kabelů. Po připojení myši Magic Mouse k počítači Mac můžete využívat bezpečné a spolehlivé připojení ze vzdálenosti až 10 metrů. *Posouvání se setrvačností je podporováno pouze v operačním systému Mac OS X verze 10.6 Snow Leopard.

Minimální požadavky

Počítač Macintosh s technologií Bluetooth

Operační systém Mac OS X verze 10.5.8 nebo novější s aktualizací softwaru Wireless Mouse 1.0* nebo operační systém Mac OS X verze 10.6.1 nebo novější s aktualizací softwaru

Inzerent:Josef Cipra
Telefon:725 740 655
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

10394692

Počet zhlédnutí:

14 502x

Zhlédnutí detailu:

497x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 241 inzerátů