Home Počítače, notebooky Monitory INSOLVENCE - IT technika
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

INSOLVENCE - IT technika

Moravská Ostrava a Přívoz
10. 5. 2023 - 07:42 (upraveno)
Nejvyšší nabídka

Popis

Insolvenční správkyně dlužníka MORAVA Tour s.r.o., se sídlem Přívozská 134/6, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava, IČ: 258 47 562 nabízí k prodeji IT a jiné vybavení. Jedná se o tento majetek: (viz poslední foto).

Zájemci o koupi jsou vyzýváni, aby nejpozději do 09.06.2023 předložili na emailovou adresu insolvenční správkyně, a to na moravatour@hepperova.cz, nabídku na koupi celého souboru tohoto majetku s uvedením kupní ceny včetně DPH. Soubor majetku se nachází v Ostravě a bude zpeněžován jako soubor. Soubor majetku nabyde zájemce ve stavu, jak stojí a leží ke dni uzavření kupní smlouvy, bez jakéhokoliv nároku na uplatnění odpovědnosti za vady. Insolvenční správkyně vybere z doručených nabídek nabídku nejvýhodnější v místě a čase jejího využití. Podmínkou prodeje je zaplacení kupní ceny před podpisem smlouvy a převzetí souboru majetku nejpozději do 5 dnů od složení kupní ceny s tím, že kupující zajistí převzetí a odvoz výše uvedeného souboru majetku na svůj náklad nejpozději při podpisu kupní smlouvy. Zájemcům bude umožněna prohlídka na základě žádosti doručené na email moravatour@hepperova.cz s tím, že může být uskutečněna jen v pracovních dnech, a to nejpozději do 07.06.2023.

Každá nabídka, nechť obsahuje:
- uvedení subjektu, který nabídku činí, a to označením obchodní firmy, sídla, IČ, či jména a příjmení, bydliště a data narození a emailového a telefonického kontaktu
- uvedení kupní ceny včetně DPH za celý soubor majetku

Insolvenční správkyně je oprávněna odmítnout jakoukoliv nabídku.

Insolvenční správkyně nebude vyrozumívat zájemce, jejichž nabídka nebyla vybrána nebo jejichž nabídku odmítla.

INSOLVENCE - IT technika

Zavřít Zavřít
Prodávající
Mgr. Ing. Eva Hepperová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!