Malá multimediální klávesnice Labtec

Cena:

250 Kč

Chybí Vám?

Popis:

Prodám plně funkční malou multimediální klávesnici Labtec s rozhraním USB. K instalaci není nutný žádný software. Stačí ji jen připojit. Tento inzerát je aktuální do té doby, dokud jej odtud nesmažu, takže pokud a dokud jej zde vidíte, stále je klávesnice k dispozici. Pokud máte zájem, kontaktujte mne, striktní podmínky inzerce níže.

Proč se mnou obchodovat:

- Jsem spolehlivým obchodním a komunikačním partnerem, na vyžádání rád pošlu své jedenáctileté reference z aukčních serverů, kde mám za sebou stovky obchodů s pouze 100% hodnocením (žádné negativní ani neutrální, vše pouze pozitivní).

- V podstatě jediným rozdílem mezi novými a mými staršími předměty prodeje je cena, stav předmětů je prakticky stejný.

Osobní pravidla inzerce:

- Platí kdo dřív přijde. Obchod uskutečním s takovým zájemcem, s nímž bude domluva konstruktivní, rychlá a bezproblémová.

- Osobní předání bez zvláštních podmínek je možné pouze formou z ruky do ruky v Praze 5 - Stodůlky (Velká Ohrada).

- Osobní předání je možné také na metru B Lužiny, zde však účtuji zálohu 50 Kč s platbou předem (vyrovnání při předání)

- Poštou posílám za poštovné a balné s platbou předem; což jelikož pro mě znamená frontu na poště, je to za příplatek 50 Kč.

- O ceně ani podmínkách nediskutuji, nejsem tržnice; proto buď berte, nebo nechte být, na prodej předmětů prodeje nespěchám.

- Na dobírku ze špatných zkušeností (nepřebírání zásilek zájemců, kteří si převzetí třeba rozmyslí) nikdy neposílám.

Závěrečné ustanovení:

Pokud na Vaši zprávu neodpovím, pravděpodobně jste nedočetli inzerát do konce a/nebo nerespektujete jeho podmínky, což pro mě znamená, že taková reakce nemusí být míněna vážně a tedy se jí nevěnuji. Ovšem pokud jste znění inzerátu dočetli, pak jste možná vážný zájemce a velmi rád s Vámi budu i opakovaně obchodovat, v takovém případě si vážím Vašeho zájmu, děkuji a těším se na kontakt. Děkuji za respektování a pochopení podmínek prodeje. Martin Böhm

Inzerent:Martin Böhm
Telefon:777 228 288
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha 5

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13635135

Počet zhlédnutí:

7 361x

Zhlédnutí detailu:

221x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 955 inzerátů