14.04.2021 11:34   |  Nabídka / Prodám   |  Tiskárny   |   Tiskárny   |   Inkoustové tiskárny
Výrobce tiskárny
Druh tiskárny
Inkoustová tiskárna
Cena: 27 000 Kč
Popis:

Nabízím na prodej nejlepší stolní profesionální fototiskárnu pro tisk do formátu A2 - Epson SureColor SC-P800. (Profesionální fototiskárna A2 této kvality má pouze jeden ekvivalent, a to u Canonu - výhodou Epsonu byla možnost dokoupit Roll Paper Unit - přídavný nástavec pro tisk z rolí, což Canon neměl).
Poskytuje opravdu tisky nejvyšší kvality, jak barevné tak ČB až do formátu A2. Technologie Ultrachrome HDR je založená na pigmentových barvách, které jsou odolné proti vodě, proti oděru a blednutí. Použití originálních pigmentových UltraChrome HDR barev zaručuje tisky nejvyšší kvality ale i stálost tisku, která je garantována na 100 a více let. Tisk z 9 barev.
Všechny informace a recenze jsou na netu.
!!! Nová, nepoužitá, jako kdybyste si ji teď přinesli z obchodu!! – štve mě to, ale než jsem ji stačil zprovoznit tak jsem postupně docházel k tomu, že pro mé tisky potřebuji jiné řešení – proto ji teď se ztrátou nabízím.
Nabízím ji včetně Roll Paper Unit - přídavného nástavce pro tisk z rolí, originál krabice a všeho nerozbaleného příslušenství.
PC byla cca 39.tisíc Kč (33 tisíc tiskárna + cca 6t.Roll Paper Unit). Nabízím komplet za 27.000 Kč ( 25t. + 2t.). V tuto chvíli se už nová koupit nedá – její nástupce SC-P900 se kvůli covidu trochu pozdržel, ale cena za komplet bude cca 41.tisíc (34t.tiskárna + asi 7 t. Roll Paper Unit).
Jsem z Vysočiny – mezi Novým Městem na Moravě a Poličkou. Na předání se dohodneme, posílání bych v tomto případě vyloučil.

Recenze Digineff - https://digineff.cz/epson-surecolor-sc-p800/

EPSON Roll Paper Unit - https://www.dtpobchod.cz/epson-roll-paper-unit_d41545.html

sipka dolu

Další vlastnosti

barevný tisk
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Oldřich Tulis
Telefon: 604 777 078
Odkaz: https://digineff.cz/epson…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15864063
Počet zhlédnutí:
11 855x
Zhlédnutí detailu:
427x